Araba Logo

Üyelik

Nasıl üye olabilirim?

Ana sayfanın sağ üst köşesinde bulunan “Üye Kayıt” bölümünü tıklayarak, bireysel veya kurumsal üyelik tipinizi belirleyin. Size uygun üyelik türünü seçtikten sonra, kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurarak, “Kullanıcı Sözleşmesi”ni inceledikten sonra, “Kullanıcı Sözleşmesini Kabul Ediyorum” kutucuğunu işaretleyip “Kaydet” butonuna tıkladığınızda, üye olmuş oluyorsunuz. Kayıt olurken verdiğiniz e-mail adresinize gelen onay mailindeki linke tıklayarak üyeliğinizi aktive edebilirsiniz. Bundan sonra, e-posta adresiniz ve şifrenizle sisteme giriş yapabilirsiniz.

Üyelik onay e-postası gelmedi ne yapmalıyım?

Üyelik işlemleri tamamlandıktan sonra, e-postanıza onay maili gelmediyse:

Üyelik sırasında vermiş olduğunuz e-posta adresinizi eksik ya da hatalı yazmış olabilirsiniz. Böyle bir durumda onay maili size ulaşmayacaktır, bu nedenle üye olurken geçerli bir e-posta adresini, doğru olarak yazdığınızdan emin olmalısınız.

E-posta adresiniz doğru yazılmış ve onay maili size ulaşmamışsa; kullandığınız e-posta sağlayıcısı, onay mailini e-posta adresinizin “gereksiz” , “junk” , “bulk” ya da “spam” klasörlerine yönlendirmiş olabilir. Bu klasörlere göz atmanızı öneririz.

Sorunun devamı halinde bize e-postagönderebilir veya 0212 321 69 34  numaralı hattan operatörlerimize ulaşabilirsiniz.

Gmail, Hotmail, Mynet ve Yahoo e-posta servisleri için adım adım üyelik onayı.

Üye girişi yapamıyorum. Sorunu nasıl çözebilirim?

Bu sorununuzun birkaç nedeni olabilir:

E-posta ve şifreniz ile giriş yaparken BÜYÜK-küçük harflere dikkat etmelisiniz. Klavyenizdeki “Caps Lock” tuşu açık kaldığından dolayı, bilgileriniz büyük harfle yazılmış olabilir.

E-posta adresiniz ve şifrenizi hatasız yazmaya dikkat ediniz.

Kullanmış olduğunuz tarayıcı programları (browser) sayfaları görüntülerken doğru karakter setini kullanmayabilirler. Tarayıcı pencerenizin üst bölümündeki “Araçlar/Seçenekler” bölümünden “Character Coding” (Kodlama)bölümünü “Türkçe Windows”(Turkish Windows) ya da ”Türkçe ISO” (Turkish ISO) olarak değiştirmeniz gerekir.

Sorunun devamı halinde bize e-posta gönderebilir veya 0212 321 69 34  numaralı hattan operatörlerimize ulaşabilirsiniz.

Üyelik bilgilerimi nasıl güncelleyebilirim?

Tasit.com’a kayıtlı bilgilerinizi dilediğiniz zaman güncelleyebilirsiniz.

E-posta adresiniz ve şifrenizle giriş yaptıktan sonra “Bana özel” menüsünden  “Kişisel Bilgiler” bölümünü seçerek bilgilerinizi değiştirebilirsiniz.

Tasit.com’ a üyelik ve ilan vermek ücretsiz. Peki, hangi hizmetler ücretli?

Tasit.com’da,

-Dopingler

-Kurumsal üyelikler

ücretlidir.

Kullanıcı adımı ve şifremi unuttum. Ne yapmalıyım?

Tasit.com kullanıcı adınız, üye olurken kullandığınız e-posta adresinizdir. Şifrenizi unuttuysanız,  e-posta adresiniz ve şifrenizle giriş yaptığınız alanın hemen altında “Şifrenizi mi unuttunuz” bölümüne e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna tıklamanız yeterlidir. Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir. Eğer üye olurken kullandığınız e-posta adresinizi hatırlamıyorsanız bize destek hattı numaralarımızdan telefonla veya destek e-posta adresimizden internet yoluyla ulaşabilirsiniz.

Üye olduktan sonra onay e-postası ulaşmadı. Ne yapmalıyım?

Üyelik işlemleri tamamlandıktan sonra, e-postanıza onay maili gelmediyse şu çözüm yolları izlenebilir;

Tasit.com’a üye olduğunuz e-posta adresinizin doğru yazılıp yazılmadığını kontrol etmelisiniz. Eğer adres yanlış yazılmışsa onay postası size ulaşmayacaktır bu durumda Tasit.com’da “Bana Özel> Kişisel Bilgilerim”  adımlarından e-posta adresinizi güncellemelisiniz.

E-posta adresinizi doğru girmiş olmanıza rağmen, onay maili size ulaşmadıysa; onay maili, e-posta adresinizin “gereksiz” , “junk” , “bulk” ya da “spam” klasörlerine düşmüş olabilir, bu klasörleri  kontrol edin. Eğer bu klasörlerde de yoksa, başka bir e-posta adresiyle üye olabilirsiniz.

Sorunun devamı halinde bize e-posta gönderebilir veya 0212 321 69 34 numaralı  destek hattından operatörlerimize ulaşabilirsiniz.

E-posta adresim ve şifremle giriş yapamıyorum. Bunun sebebi nedir?

E-posta adresiniz ve şifreniz ile giriş yaparken BÜYÜK-küçük harflere dikkat etmelisiniz. Klavyenizdeki “Caps Lock” tuşu açık kaldığından dolayı, bilgileriniz büyük harflerle yazılmış olabilir.

E-posta adresiniz ve şifrenizin eksiksiz ve hatasız olarak girildiğinden emin olun.

Kullanmış olduğunuz tarayıcı programları (browser) sayfaları görüntülerken doğru karakter setini kullanmayabilirler. Tarayıcı pencerenizin üst bölümündeki “Araçlar/Seçenekler” bölümünden “Character Coding” (Kodlama)bölümünü “Türkçe Windows”(Turkish Windows) ya da ”Türkçe ISO” (Turkish ISO) olarak değiştirmeniz gerekir.

Sorunun devamı halinde bize e-posta gönderebilir veya 0212 321 69 34  numaralı  hattan operatörlerimize ulaşabilirsiniz.

Üyelik bilgilerimdeki e-posta adresimi değiştirebilir miyim?

Bunun için sayfanın üst tarafındaki “Bana Özel” bölümünde, “Kişisel Bilgilerim” bölümündeki “E-mail Adresini Değiştir ” alanından e-posta adresinizi değiştirebilirsiniz.

Kullanıcı adımı nasıl değiştirebilirim?

Üye olurken kullandığınız e-posta adresiniz, kullanıcı adınızdır. Kullanıcı adınızı değiştirmek için sayfanın üst tarafındaki “Bana Özel” bölümündeki “Kişisel Bilgilerim” bölümünde  “E-mail Adresini Değiştir” bölümünden değiştir butonuna tıklayıp e-posta adresinizi değiştirebilirsiniz.

Üyelik bilgilerimdeki kayıtlı kimlik bilgilerimi nasıl değiştirebilirim?

Bana özel” bölümündeki “Kişisel Bilgilerim” kısmında, “Vergi/Kimlik No”  kısmını değiştirmeniz yeterli olacaktır.

Şifremi nasıl değiştirebilirim?

Bana özel” bölümündeki   “Şifre Değiştir” bölümünden, yeni bir şifre yazıp  “Kaydet” butonunu tıkladığınızda şifreniz, yeni seçtiğiniz şifre ile değiştirilir.

Hesabım bloke oldu ne yapmalıyım?

Bu durumda bize e-posta gönderebilir veya 0212 321 69 34  numaralı hattan operatörlerimize ulaşabilirsiniz.

Yeni eklenen ilanlar

Loading
Yükleniyor..