Hemen Sat

Araba.com'dan anında teklif al, aracını
30 dakikada nakite çevir!

Hemen Sat
Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hemen Araba Sat

Araç Bilgilerini Gir, Randevunu Al, 30 Dakikada Paran Cebinde!

Hemen Araba Sat

Hemen Araba Sat Nedir?

Aracını satmak için ilan vermek veya onlarca kişiyle iletişim kurmak zorunda değilsin. Hemen Araba Sat ile aracının bilgilerini girersin, randevu alırsın, aracını hemen değerinde satın alırız.

Nasıl Çalışır?

Aracının bilgilerini girersin ve bir fiyat teklifi alırsın. İlgilenirsen randevunu alır, aracını Hemen Araba Sat noktalarımızdan birine getirirsin. Aracına ekspertiz yaparız ve aracını değerinde satın alırız.

Araç Bilgilerini Gir

Aracına Fiyat Teklifi Verelim. Randevu Al

Ekspertiz Sonrası Kesin Fiyatımızı İletelim

Paranı 30 Dakikada Al

Hemen Araba Sat

Kullanıcı Yorumları

Nakit ihtiyacim icin aracimi satmayi dusunuyordum, fiyat teklifi aldim Araba.com'a 30 dakikada sattim.

Nedim Badem

Farklı bir araç beğendim, kendi arabam için anında teklif aldım 30 dakikada tüm işlemler tamamlandı, paramı hemen kullandım.

Nuri Balkaya

Aracımı satmayı düşünüyordum, sürekli ofiste olduğumdan dolayı ilan verip uğraşmak istemedim teklifi görüp randevu aldım, kendi yaptıkları ekspertiz sonrası, kolayca sattım.

Cenk Karadeniz

Sıkça Sorulan Sorular

Hemen Araba Sat'a tıklayarak Araç Bilgilerini, Araç Hasar Durumunu, İletişim bilgilerini girerek, fiyat aralığını görürsünüz. Teklifimizi beğenmeniz durumunda randevu oluşturursunuz. Sonrasında randevu günü ve saatinde hizmet noktamıza gelerek ekspertiz yaptırırsınız. Ekspertiz sonrası son fiyat teklifini alırsınız ve onaylamanız durumunda araç satış işlemi gerçekleşir.

Teklifi beğenmeniz durumunda randevu talebi oluşturmanız ve randevu günü ve saatinde hizmet noktamıza gelip satış işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Fiyat teklifi ve onayın sonrasında aracınızı bir başkasına değil uzmanlarımız eşliğinde Araba.com a satarsınız.

Ekspertiz yapmadan önceki fiyat teklifimiz 5 iş günü geçerlidir.

Araca verilen fiyat , mevcut zamandaki ve aracınızın durumu göz önünde bulundurularak ortalama araç fiyatlarına göre özel ve otomatik olarak belirlenmektedir.

Aracınızı satın alan taraf olarak noter satış bedeli "araba.com" tarafından karşılanmaktadır.

Dilediğiniz zaman hizmet noktamıza gelebilirsiniz , ancak randevu almanız durumunda yoğunluktan dolayı beklemez ve daha hızlı ekspertiz yaptırarak aracınızı satabilirsiniz.

Hizmet noktamıza geldiğinizde beyan etmiş olduğunuz kriterler ve ekspertiz kontrolü yapılır. Mekanik , motor , boya testleri sonrsaında aracınıza son fiyat verilir ve kabul etmeniz durumunda satış işlemleri başlar.

Yeni eklenen ilanlar