Araba Logo

Dopingler

Doping ne demektir?

İlanınızı Türkiye’nin sadece taşıt odaklı en büyük online pazarında daha da göze çarpan bir hale getirmek için ve daha fazla kullanıcıya ulaşmak için satın alabileceğiniz katkılardır.

Dopingler hakkında geniş bilgi için tıklayın

Doping çeşitleri neler? 

“Ana Sayfa Vitrin”,”Samanyoluhaber.com Vitrin  “Üst Sırada Çıkma”,  “İlana Çerçeve”,  “Farklı Renkte İlan” , “İlan Metninde Kalın Yazı” olmak üzere 6 farklı doping çeşidi bulunuyor.

Anasayfa Vitrin:

İlanınız Tasit.com anasayfası ile birlikte, anlaşmamızın olduğu pek çok haber ve otomobil sitesinin vitrin bölümünde görüntülenir.

Samanyoluhaber.com Vitrin:

İlanınız Samanyoluhaber.com sitesinin vitrin bölümünde görüntülenir.

Üst Sırada Çıkma:

İlanınız arama sonuçlarında üst sırada, diğer ilanların önünde yer alır.

Çerçeve:

İlanınız arama sonuçlarında çerçeve içinde görüntülenir.

Farklı Renk:

İlanınız arama sonuçlarında farklı renkte görüntülenir.

Kalın Yazı:

İlanınız arama sonuçlarında kalın harflerle yazılmış olarak görüntülenir.

Doping ücretleri:

Her dopingin özelliğine ve kullanım süresine göre farklı fiyatları vardır.

İlanıma nasıl doping yaparım?

Kendi ilanınızın altında bulunan “Doping” butonunu tıklayarak ilanınıza en uygun dopingi seçebilir ve satın alabilirsiniz.

Hangi doping bana daha çok kazanç sağlar?

Tercih edeceğiniz doping hangisi olursa olsun aldığınız tüm dopingler ilanınız için yararlı olacaktır. Tasit.com’da her bütçeye uygun doping seçenekleri bulunur. Ana sayfada çıkmak için “Ana Sayfa Vitrin” dopingini, Samanyoluhaber.com sitesinin vitrininde görüntülenmek için “Samanyoluhaber.com Vitrin” dopingini, aramalarda üst sıralarda yer almak için “Üst Sırada Çıkma” dopingini, çerçeve veya farklı renkler ile ilan arayanların dikkatini çekmek için, “Çerçeve” veya “Farklı Renk” dopinglerinden birini, Kalın yazılar ile dikkat çekmek için “Kalın Yazı” dopingini tercih edebilirsiniz.

Birden fazla doping almak avantaj getirir mi?

Doping almak ilanınıza kesinlikle katkı sağlayacaktır. Ayrıca seçtiğiniz dopingler, diğer ilanlar arasında, ilanınızı hep bir adım öne taşıyacaktır.

Doping satın almak istiyorum, ödemeyi nasıl yapabilirim?

Doping ödemelerinizi kredi kartı veya Havale/EFT seçenekleriyle yapabilirsiniz. Havale/EFT ödemelerinizi 48 saat içerisinde gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Yeni eklenen ilanlar

Loading
Yükleniyor..