Araba Logo

Araba.com’dan Şirketlere Özel Çözüm

Hemen Araba Sat Kurumsal

Neden Hemen Araba Sat Kurumsal?

 • Değerinde AlımDeğerinde
  Alım
 • Aynı Gün Ödeme İmkanıAynı Gün
  Ödeme İmkanı
 • Yerinde Ücretsiz EkspertizYerinde
  Ücretsiz Ekspertiz
 • Takas İmkanıTakas
  İmkanı

Nasıl Çalışır?

 • Ücretsiz Teklif
  Formunu Doldurun

 • Adresinize Gelip Ekspertiz Yapalım, Teklifimizi Verelim

 • Ücretsiz Ekspertiz Sonrası
  30 dakikada paran cebinde

Kullananlar Ne Diyor?

Genel Memnuniyet:
(4.5)

Satışını planladığımız 2 adet aracımız için irtibata geçtiğimiz ilk gün satış işlemini sonuçlandırdık. Gerek firma içerisinde, gerekse firma dışından tanıdıklarıma ilk tavsiyem gönül rahatlığı ile Araba.com olacaktır.

Farplas
(5)

Araçlarımızı hemen aldılar ve isteğimiz üstüne yeni araç teklifleri de sundular. Uzman kadro ve çok güzel bir hizmet.

Franklin Covey Türkiye
(5)

Üst yönetim araçlarını adresimizde aldılar, piyasa hakkında istatistikleri gösterdiler. Günler sürecek uğraştan kurtulduk. Teşekkürler.

Denebunu
(5)

Araçlarımızı satmama kararı aldık ancak ücretsiz bir şekilde gelip değerleme analizi yaptılar, teklif verdiler. Benzer hizmet görmedik.

Mes Yapı
(5)

Sık Sorulanlar

Arabamı acil satmak istiyorum diyorsan, araç bilgilerini gir, hemen fiyat teklifi al. Teklifimizi beğenirsen randevu oluştur. Randevu günü ve saatinde hizmet noktamıza gelerek ücretsiz ekspertiz yaptır. Ekspertiz sonrası son fiyat teklifini kabul edersen araç satış işlemi gerçekleşir ve 30 dakikada paran hesabına yatar.

Teklifi beğenmen durumunda randevu talebi oluştur. Randevu günü ve saatinde hizmet noktamıza gelip satış işlemini gerçekleştirebilir, 30 dakikada arabanı nakite çevirebilirsin.

2 el arabamı satmak istiyorum diyorsan, doğru adrestesin. Çünkü Hemen Araba Sat ile aracını bilmediğin, tanımadığın kişilere değil güvenle, uzmanlarımız eşliğinde Araba.com’a satarsın.

Hemen Araba Sat formunu eksiksiz doldur ve formdaki Takas Düşünüyorum seçeneğini işaretle. Dilediğin şubemizden randevunu al, randevuya gelmeden önce Araba.com Araçları'na da mutlaka göz at. Şubemize geldiğinde uzmanımıza hangi Araba.com aracıyla takas düşündüğünü ilet, uzmanımız size takas seçeneklerini detaylı olarak anlatacaktır.

Ekspertiz yapmadan önceki fiyat teklifimiz 5 iş günü geçerlidir.

Aracınıza verilen fiyat, mevcut zamandaki ve aracınızın durumu göz önünde bulundurularak ortalama araç fiyatlarına göre özel ve otomatik olarak belirlenmektedir.

Aracınızı satın alan taraf olarak noter satış bedeli Araba.com tarafından karşılanmaktadır.

Dilediğin zaman hizmet noktamıza gelebilirsin, ancak randevu alman durumunda yoğunluktan dolayı beklemez ve daha hızlı ekspertiz yaptırarak aracını hemen satabilirsin.

Hizmet noktamıza geldiğinde beyan etmiş olduğun kriterler ve ekspertiz kontrolü yapılır. Mekanik, motor, boya testleri sonrasında aracınıza son fiyat verilir ve kabul etmeniz durumunda satış işlemleri başlar.

Ücretsiz Teklif Al

Bireysel olarak araç satmak istiyorsanız bu linke tıklayın.

SMS Doğrulama

phone icon

numaralı telefonunuza gelen 6 haneli doğrulama kodunu aşağıdaki alana girin.

loader
Gönderiliyor...
Loading
Yükleniyor..