Araba Logo
İnsan Kaynakları

Tasit.com, Türkiye'nin önde gelen dijital otomotiv şirketi Garaj Sepeti markasıdır.

Garaj Sepeti hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Kültürümüz

Garaj Sepeti insan kaynakları kültürümüz, şirket kültürümüzle paralel şekilde 2G ve 2S esasına dayanır. Gülümseyen, Güvene Dayalı Çalışan, Sonuç Odaklı ve Sadakate Önem Veren bir kültür üzerine inşaa ettiğimiz Garaj Sepeti ailesi olarak sizinle tanışmayı bekliyoruz.

Çalışma Alanlarımız

Garaj Sepeti olarak İstanbul, Trabzon, Gaziantep, Nevşehir, Adana, Ankara ve İzmir'de çalışma imkanı sunmaktayız. Türkiye geneline olan genişlememiz düzenli bir şekilde devam etmektedir, farklı şehirlerden de iletişime geçmekten lütfen çekinmeyiniz.

Garaj Sepeti ofisleri ve iletişim bilgileri için tıklayınız.

Çalışma Saatlerimiz

Garaj Sepeti çalışanlarının hayatlarını kolaylaştırmaya çok önem verir. Arkadaşlarımız çalışma saatlerini bulundukları şehir ve lokasyon koşullarına göre tamamen kendileri belirler. Çalışma arkadaşlarımızın bu konuda denetlenmeye ihtiyacı yoktur, sorumluluk bilinçlerine olan güvenimiz tamdır.

Sosyal Aktivitelerimiz

Garaj Sepeti olarak Garaj Day buluşmalarımız, halı saha ve playstation turnuvalarımız, boza günlerimiz, çiğ köfte partilerimiz, yeni yıl partilerimiz, mutlu cuma gibi aktivitelerimiz ile stres atmayı ve eğlenmeyi çok severiz.

Siz de ailemizin parçası olmayı düşünürseniz tek yapmanız gereken hr@garajsepeti.com adresine Cv nizi ve neden bizimle olmanız gerektiğini düşündüğünüzü aktaran bir mail atmak. En kısa sürede yanıt vereceğimizden şüpheniz olmasın.

Aktif Pozisyonlar :

  • Frontend Developer
  • Backend Developer
  • Full Stack Developer
  • Müşteri Yönetimi ve Saha Satış
  • Kurumsal Satış Uzmanı
  • Müşteri Hizmetleri Uzmanı
  • Tele Satış Uzmanı

Yeni eklenen ilanlar

Loading
Yükleniyor..