Araba Logo

Kurumsal Üyelik

Nasıl kurumsal üye olabilirim?

Üye Kayıt > Kurumsal adımlarını izleyerek, gelen sayfadan gerekli bilgileri doldurduktan sonra Süper Paket veya Pro Paketüyelik seçeneklerinden birini seçerek kurumsal üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kurumsal üyelik avantajları nelerdir? 

Tüm taşıtlarınız için ilan verebilirsiniz.

Aylık 4 milyon ziyaretçiye ilanlarınızı gösterebilirsiniz

Uygun abonelik fiyatları ile satışlarınızı sürekli hale getirebilirsiniz.

Satışlarınızı hızlandırarak zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Uygun fiyatlı kurumsal üyelik paketleri ile hedef kitlenize hızlıca ulaşabilirsiniz.

Sadece taşıt ile ilgilenen hedef kitleye ulaşabilirsiniz

Size özel internet sayfası ile firmanızın tanıtımını yapabilir ve araçlarınızı galeri şeklinde sunabilirsiniz.

Hiçbir komisyon ücreti ödemezsiniz.

Tasit.com’daki web sitemi nasıl oluşturabilirim?

Kurumsal üyelik oluştururken, “Özel Web Sitesi Uzantısı” bölümüne web sitenizin adresi olmasını istediğiniz ismi yazarak firmanız için bir web sitesi oluşturabilirsiniz. Kurumsal üyelik oluştururken web adresi oluşturmadıysanız, üye olduktan sonra “Bana Özel” bölümünden “Özel Web Siteniz” butonunu tıklayarak da kurumunuza özel web sitenizi yayına açabilirsiniz. Web sitenizin adresi (http://firmaniz.tasit.com) şeklinde olacaktır. Firma Bilgileriniz, özel web sitenize aktarılacağı için bu bölümü doğru doldurmanız önemlidir.

Kurumsal üyelik için özel web sitesi uzantısı ne demektir?

Kurumunuza özel web sitesi için kullanacağınız isimdir. Bu alan adını doldurarak firmanızın web sitesi adını belirleyebilirsiniz.

Kurumunuza özel web sitesi ne demektir?

Yayındaki ilanlarınızın, kurumunuza özel bir bölümde sergilendiği bölümdür. Kullanıcılar bütün ilanlarınıza tek sayfadan ulaşabilir. Kurumunuzun bilgileri, diğer web adresleriniz, logonuz ilanlarınızla birlikte yer alır. Kurumsal yapınız ön planda tutularak hem marka bilinirliğinizin artmasına katkı sağlanır, hem de tasit.com trafiğinden yararlanırsınız.

Kurumsal üyelikte satışa çıkardığım araçları nasıl takip edebilirim?

Bana Özel > İlanlarım adımlarını izleyerek yayındaki ilanlarınızı izleyebilirsiniz. İlanlarınızın kaç kez listelendiğini, her ilanınızın kaç kez görüntülendiğini ve kaç kişi tarafından favori ilan (garaj) olarak eklendiğini görebilirsiniz.

Kullanıcılar benim web siteme nasıl ulaşacak?

Kullanıcılar Tasit.com içerisindeki web sitenize, Tasit.com’daki “Galeri Ara” bölümünden arama yaparak, arama motorlarıyla veya http://firmaniz.tasit.com adresine girerek ulaşabilirler.

Kurumsal üyelikte “Bana özel” kategoriler nelerdir? Nasıl kullanılır ?

Mesajlar, garaj, kayıtlı aramalar, firma bilgileri, şifre değiştirme, mesajlarım, ilanlarım, bakiyem, hediye çekleri, siparişlerim seçeneklerinin yer aldığı bölümdür.

Bu bölüm sayesinde kayıtlı aramalarınıza bakabilir, firmanızın iletişim ve şifre bilgilerinde değişiklik yapabilir, ilanlarınızı takip edebilir, mesajlaşabilir, ilanlarınızı dopinglerle güçlendirebilir ve kazandığınız hediye çekleri ile işlemler yapabilirsiniz.

Web sitemde, başka bir web adresinin linkine yer verebilir miyim?

Evet, verebilirsiniz.

İlanlarımı neden göremiyorum?

Kurumsal üyelik paket sözleşmeniz bittiğinde, üyeliğinizdeki yayınladığınız ilanlar, otomatik olarak yayından kalkar. Üyeliğinizi yenilediğinizde, ilanlarınız otomatik olarak yayına girer.

Kurumsal üye olduğum zaman girdiğim tüm ilanlar onay beklemeden yayında olacak mı?

Seçmiş olduğunuz kurumsal paketin özelliklerine göre ilanınız yayınlanacaktır. Onay sürecinde Pro Paket kullanıcılarına öncelik verilmektedir.

Web sayfam için logomu nasıl ekleyebilirim, boyutu ne kadar olmalıdır?

Web sayfanız için belirleyeceğiniz logonuzun boyutu en fazla 2 MB olmalıdır. Logonuz sistem tarafından otomatik olarak  300X110 olarak boyutlandırılacaktır.

Propaket ile Süperpaket arasındaki fark nedir?

Pro Paket” üyeliğinde aylık ilan sayınız sınırsızken, “Süper Paket” için bu sayı ayda 5 ile sınırlıdır. “Pro Paket” üyeliğinde vitrin ilanı bulunurken, “Süper Paket” içinde vitrin ilanı bulunmamaktadır. Pro Paket üyeliğinde ilanlarınıza 15 fotoğrafa kadar yükleme yapabilirken, Süper Paket’te 5 adet fotoğraf yükleyebilirsiniz.

Kurumsal üyelikte kişisel bilgilerimi nasıl değiştirebilirim?

Bana özel> Firma bilgilerim adımlarını izleyerek kişisel bilgilerinizi değiştirebilirsiniz.

Vitrinde vermiş olduğum ilanı neden her zaman göremiyorum?

Doping satın alma işlemini gerçekleştirdiğiniz andan itibaren ilanınız vitrinde yer alır. Ancak vitrin bölümünde birden fazla ilan olduğu için ilanlar eşit aralıklarla bu bölümde görüntülenir.

Yeni eklenen ilanlar

Loading
Yükleniyor..