Araba Logo

CARVAK Hakkında

Dünyanın lider ikinci el araba platformlarından Carvak.com/tr araba alma ve satma sürecini güvenli, şeffaf ve hızlı bir deneyimle dönüştürmeyi amaçlıyor.

Carvak.com/tr, 2016 yılında Meksika’da kuruldu ve hızla ikinci el araba sektöründe ezber bozan bir marka oldu.

Nisan 2021’de 4 milyar $‘lık değerlemeyi aşarak, Meksika’nın ilk unicorn (değerlemesi 1 milyar doları aşan start-up) şirketi oldu.

Eylül 2021’de ise şirket değerlemesi 8,7 milyar $ seviyesine ulaştı. Şu anda 6.000’den fazla çalışanı ve 25.000’i aşan arabası ile büyümeye devam ediyor.

Meksika’dan sonra Carvak.com/tr 2020 yılında Arjantin, 2021 yılında Brezilya’da operasyonlarına başladı.

Latin Amerika dışındaki ilk yatırımları olarak 2022 itibarıyla Türkiye’de.Carvak.com/tr gücünü teknolojiden alıyor ve ezber-bozan hizmetler oluşturmak için teknolojiden faydalanıyor.Bunları yaparken ise ilhamını konaklama sektörünün sunduğu eşsiz hizmetlerden alıyor.

carvak.com/tr’da kalite en önemli değerdir. Her bir araba, 240 nokta detaylı ekspertiz kontrolünden geçerek ve özel yenileme merkezinde gerekli bakımları yapılarak satışa sunulur.

Carvak.com/tr’un tüm arabaları 3 ay / 5.000 kilometre kilometre motor, mekanik, elektrik garantili ve kalite sertifikalı olarak satışa sunulur.

Yeni eklenen ilanlar

Loading
Yükleniyor..