Araba Logo

İlan Verme

İlan vermek ücretsiz mi?

Tasit.com’da bireysel üyelere ilan vermek ücretsizdir.

Hangi ürünler için buradan ilan verebilirim?

Her marka ve modelden araba, ticari araç ve motosiklet ilanları verebilirsiniz.

Nasıl ilan veririm?

tasit.com’a ilan vermek için, ‘Ücretsiz İlan Ver’ linkine tıklamanız yeterlidir. Açılan sayfada ilanınızın tipini, marka ve modelini seçtikten sonra ‘Devam et’ linkini takip ederek diğer bölümlere geçebilirsiniz.

Bu bölümlerde;

  • Eğer varsa ürüne ait fotoğraf ekleme,
  • Fiyat ve ürün detaylarını belirleme,
  • İlanınızı ön plana çıkartacak doping seçeneklerini belirleme,

işlemlerini tamamladığınızda ilanınız yayına hazır hale gelecektir. Yayına hazır hale gelen ilanlar editörlerimiz tarafından kontrol edilmek ve çok kısa bir süre içerisinde yayına alınmaktadır.

İlan vermek için üyelik zorunlu mu?

İlan vermek için üye olmanız gerekiyor.

İlan için gönderdiğim fotoğrafı ilanımda neden göremiyorum ?

İlanınıza eklediğiniz fotoğraf, anında yayınlanmayabilir. Eklediğiniz fotoğraflar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra kısa süre içerisinde yayınlanacaktır.

Verdiğim ilan neden reddedildi?

Verdiğiniz ilan yayınlanmadan önce editörlerimiz tarafından incelenmektedir. İlanınız birçok nedenden ötürü reddedilmiş olabilir ama en yaygın nedenler:

Verdiğiniz ilanın kategorisi yanlış ise, ilanınız editörlerimiz tarafından reddedilir. İlanınıza uygun kategori bölümünü seçerek yeniden ilan girişi yapınız.

Sakıncalı veya hakaret içeren metinler, yanıltıcı bilgilerin bulunduğu ilanlar reddedilir. (Hakaret, siyasi, dini, kişilik haklarına müdahale, pornografik görüntü)

İlanınız için kullandığınız görseller ve açıklamalar yanlış veya uygunsuz ise veya marka model ve görsel uyuşmazlığı varsa ilanınız editörlerimiz tarafından reddedilir.

İlan verebilmek için hangi durumlarda kurumsal üyelik gerekmektedir ?

Sahibinden olmayan ticari ilan sahiplerinin ve ücretsiz ilan hakkını doldurmuş kurumların “Kurumsal Üyelik”e geçmeleri gereklidir.

İlanım ne zaman onaylanacak?

Kaydedilmiş ilanınız, editörlerimiz tarafından kontrol edildikten sonra, çok kısa bir süre içerisinde yayına girecektir.

İlanımın vitrine çıkması için nasıl doping alabilirim?

Ana sayfadan Bana özel>İlanlarım> adımları takip edilerek ilanınızın yayınladığı sayfada bulunan “Doping” butonunu tıklayarak size en uygun dopingleri satın alabilirsiniz.

İlanıma fotoğraf yüklemek ücretli mi?

Bireysel üye olarak her ilanınıza 5 fotoğraf ücretsiz olarak ekleyebilirsiniz. Kurumsal üyelerimiz 5 veya 15 fotoğrafın dahil olduğu paketlerimizden yararlanabilirler.

İlanımı nasıl değiştirir veya yenilerim? 

İlanınızı değiştirmek için “Bana özel” bölümünden “İlanlarım” ı seçerek yayındaki ilanlarınızı ilanın altındaki “Değiştir” e tıklayıp ilanınızı sınırsız olarak güncelleyebilir veya “Resim Ekle” ile yeni fotoğraflar ekleyebilirsiniz.

İlanınızı yenilemek ve yeni ilanlarla daha üst sıralarda listelenmesini sağlamak için, kurumsal üyelik paketlerimizden alabilir ve “Yenile” butonuna tıklayarak ilanınızı yenileyebilirsiniz.

İlanımı nasıl silebilirim?

Bana özel” bölümünde “İlanlarım” alanına girdiğinizde ilanınızın alt bölümünde bulunan “Sil” butonuna tıkladığınızda ilanınız silinecektir.

Kaç adet ücretsiz ilan verebilirim?

Bireysel üyelerimiz 2 ilan, kurumsal üyelerimiz  “Süper Paket” için aylık 5 ilan, “Pro Paket” için sınırsız ilan verebilirler.

Kurumsal üyelik paketleri için tıklayınız.

Bireysel üyeyim, ücretsiz ilan hakkımı doldurdum ne yapmalıyım?

Bireysel üyelerimiz her zaman toplamda en fazla 2 ilan verebilirler. Bu ilanları vermenin bir zaman kısıtı da bulunmamaktadır. Ücretsiz ilan hakkınızın dolması durumunda eski ilanlarınızdan birini silerek yeni bir ilan verebilirsiniz.

Yeni eklenen ilanlar

Loading
Yükleniyor..