Araba Logo

Opel Astra Satılık 2.El Araba Fiyatları

( 10 sonuç bulundu )
Marka
Opel
Model
Astra
Filtreyi Temizle

 

Araba.com’da Türkiye’nin her noktasından güvenli bir şekildi sahibinden Opel Astra bulabilirsiniz. Opel ülkemizde farklı segmentlerde araba üretimi yapan ve her bütçeye uygun modellere sahip markalar arasındadır. Araba.com üzerinde sizde bütçenize uygun sahibinden satılık Opel Astra çeşitlerinden birini alabilirsiniz. Araba.com doğru bilgiler içeren, güvenilir ve sahibinden satılık ikinci el araba ilanlarına sahiptir.

Çünkü Araba.com’da yer alan ilanlar profesyonel ekipler tarafından titizlikle incelenerek yayımlanmaktadır. Bu sebeple ilanlarda Araba.com kullanıcılarını yanıltmaya yönelik bilgi barındıran ilanlara yer verilmez. Araba.com’da Opel İnsignia ve Opel Vectra gibi üst segment sahibinden satılık araba ilanları dahil tüm Opel çeşitlerini bulabilirsiniz.

İkinci El Opel Astra Fiyatları

Araba.com üzerinde abartılı fiyat teklifinde bulunulan ilanlara yer verilmez. Araba.com’da aynı özelliklere sahip Opel Astra fiyat listesi oluşturulduğunda ilanlar arasında fiyat farkının birkaç ekstra detaylardan kaynaklandığı görülecektir. Araba.com üzerinde bulunan ilanlarda Opel Astra fiyat aralığı olarak bakıldığında her bütçeye uygun bir araba bulunmaktadır.

İkinci el araba piyasası incelendiğinde ise en uygun fiyat avantajının Araba.com tarafından sunulduğu anlaşılacaktır. İkinci Opel Astra sahibinden ve en uygun koşullarda Araba.com üzerinden alınabilir. Bu sebeple ikinci el araba almadan önce Araba.com üzerinden fiyatlarını görmeden karar vermemekte fayda vardır.

İkinci El Araba Almak

İkinci el araba almak isteyenler öncelikle bulundukları çevreden araba bakmaya çalışmaktadır. Bunun sebebi şehir dışında bulacakları arabalara yeteri kadar güven duymamalarıdır. Bu yüzden araba bulma alanlarını kısıtlı hale getirmektedirler. Araba.com her ilanı en ince detayına kadar inceleyerek kullanıcılarının en doğru bilgiye ulaşmasını sağlayarak ikinci el araba bulma sınırınızı tüm ülke olarak genişletmektedir.

Araba.com kullanıcılarda en ufak bir kuşku oluşturacak bilgi dahi olsa o ilana onay vermez. Araba.com kullanıcıların daha rahat ikinci el araba sahibi olması için Sertifikalı Araçlar seçeneğini geliştirmiştir. Araba.com üzerinde bulunan Sertifikalı Araçlar bölümünde yer alan ilanlar Araba.com’a ait Türkiye’nin 200 farklı noktasında ekspertizi yapılan araçlara aittir. Sertifikalı araçlara taksit seçeneği ve 7 gün içerisinde iade etme garantisi Araba.com tarafından verilmektedir.

İkinci El Araba Arayanlara Araba.com’un Sağladığı Avantajlar

Araba.com kullanıcılarına öncelikle en uygu fiyat avantajı dahil birçok avantaj sunmaktadır. İkinci el araba almak isteyenlerin dikkat etmesi gereken önemli hususlar vardır.

Bunlardan bazıları şöyledir;

 • Arabanın km bilgileri
 • Arabanın nasıl kullanıldığı
 • Arabanın değişeni
 • Arabanın boyalı parçaları
 • Arabanın karıştığı kaza var mıdır?

 

Araba.com üzerinden ikinci el araba satın almak isteyenler bu ve buna benzer hususlar hakkında detaylı bilgiye ulaşabilir. Araba.com ilanlarında almak istediğiniz araba hakkında kafanızda hiçbir soru işareti kalmaz.

Opel Araçlarda Geniş Seçenek İmkânı

Opel, spor arabadan ticariye panelvandan binek arabaya kadar geniş seçenek imkânı sunan bir markadır. Araba.com üzerinde Opel’e ait tüm çeşitlere uygun avantajlarla sahip olabilirsiniz. Opel Astra modelinde de farklı senekler sunmaktadır. Opel Astra kasa tipi olarak sedan, hatchback ve station wagon tiplerine sahiptir. Motor olarak ise 1.3 ile 2.2 cc arasında seçeneklere sahiptir. Araba.com üzerinde almak istediğiniz tüm Opel seçeneklerini bulabilirsiniz.

Araba.com’un Geniş Filtreleme Seçenekleri

Araba.com’un geniş filtre seçeneklerini kullanarak aradığınız araba ilanlarına hızlıca ulaşabilirsiniz.

Araba.com üzerinde bulunan filtre seçeneklerinden bazıları şu şekildedir;

 • Markaya göre
 • Model ve Yıla göre
 • Km’ye göre
 • Motor Hacmine göre
 • Yakıt Cinsine göre
 • Vites tipine göre
 • Kasa tipine göre

 

Araba.com’da bunlara benzer birçok filtre seçeneği ile odaklandığınız araba ilanlarını sınırlamak mümkündür. Araba.com üzerinde almak istediğini Opel Astra veya Opel Corsa arabayı hızlı ve avantalı şekilde bulabilirsiniz.

2. el arabamı satmak istiyorum diyenler için “Hemen Araba Sat” ile 30 dakikada arabanı nakite çevir.

Loading
Yükleniyor..