Araba Logo

Kia Cerato Satılık 2.El Araba Fiyatları

( 1 sonuç bulundu )
Marka
Kia
Model
Cerato
Filtreyi Temizle

 

2003 yılından itibaren Kore araba firması olan Kia tarafından üretilen Kia Cerato, orta sınıf aile aracı segmentinde bir araç olarak biliniyor. Daha önce yine Kia tarafından üretilen Magnestis modelinin üretimi bitmesi üzerine, Cerato modeli olarak üretimine devam ediliyor. Türkiye'de 2004 yılında satışı başlanan araç, en çok tercih edilen aile aracı olarak karşımıza çıkıyor.

Neden Kia Cerato Almalıyım?

1.6 Litre motor hacmine sahip olan Cerato, alt-orta sınıf bir aile aracı olması ile ün kazanırken, daha çok ailelerin tercih ettiği bir araç haline geliyor. Yüksek bagaj hacmi ve şehir içerisinde klasman rakiplerine göre oldukça az yakıt tüketimi ile rakiplerine kıyasla daha avantajlı hale geliyor. Bu yüzden birçok kişinin tercih ettiği Kia Cerato, ülkemizde de yüksek satış rakamlarına ulaşan bir araç modeli halini alıyor. Şehri içi kullanımında 8.7 litreye kadar düşen yakıt tüketimi, birçok Kia sürücünü mutlu eden detaylar arasında yer alıyor.

Kia Cerato Alırken Araba.com'un Faydaları

Birçok sahibinden satılık Kia Cerato modelinin yer aldığı Araba.com, sunduğu çeşit çeşit avantajlar sayesinde günde binlerce araç sever tarafından ziyaret ediliyor. Site içerisinde onlarca Kia Cerato'nun satılması ve sertifikalı araç sistemi sayesinde satın almak istediğiniz araç adayının ekspertiz tarafından onaylanan bilgiler ile siteye yüklenip tarafınıza ulaşıyor olması, güvenle yapılan alış-verişi sağlıyor. Araba.com'un sertifikalı araç sistemini aktif etmesi ile birlikte, tüm alıcılar en doğru bilgilerle tercih etmek istediği aracı satın alabiliyor. Kia Cerato modelinin de birçok sertifikalı araç gibi satışının yapıldığı Araba.com üzerinden Kia Cerato sahibinden ilanlarına ulaşılabiliyor.

Kia Cerato Nasıl Bir Araba?

2003 yılında üretimine başlanan 2004 itibari ile Türkiye'de satışa sunulan Kia Cerato, 1.6 litre motor hacmi ile Sedan araç sınıfında yer alıyor. C segmenti içerisinde iddialı bir aday olan Kia Cerato, 90 kw gücü, önden çekiş sistemi ile güçlü süspansiyonlara sahip olması, aile aracı olarak tercih edecek araç severlere birçok kolaylık sağlıyor.

Bununla birlikte 345 litre bagaj kapasitesinin bulunması, Kia kullanıcılarına geniş bir taşıma ve saklama alanı sunuyor. 1215 kilogram ağırlığındaki Cerato modeli, 0-100 kilometre hızlanmasının performans sonuçları ise 10.2 saniye olarak karşımıza çıkıyor. Geniş bagaj hacimli bir aile aracı olmasına karşın performans testlerinde başarılı sonuçlar ortaya koyan Kia Cerato'nun günümüzde üretimi hala devam ediyor.

Sahibinden Kia Cerato Araçlar

Kia Cerato modelini almaya karar vermiş ve Kia Cerato fiyat skalası hakkında bilgi sahibi olmak isteyen araç severler için mutlaka ziyaret edilmesi gereken bir araba platformu olan Araba.com oldukça tercih ediliyor. Birçok sahibinden Kia Cerato ilanlarının ve Kia Cerato fiyat listesi skalasına ulaşabileceğiniz Araba.com üzerinden, ekspertiz tarafından onaylanmış bilgilere sahip sertifikalı araçlara ve onlarca Kia Cerato modelinin satışa sunulan araçlarına kolaylıkla ulaşılabiliyor.

Uygun Bütçeli Kia Cerato

Kriterlerinize en uygun ve bütçe dostu bir Kia Cerato tercihinde bulunmak için Araba.com üzerinden birçok sahibinden Kia Cerato ilanına ulaşabileceğiniz gibi, sertifikalı araçlar ve filtreleme özelliği sayesinde zaman kaybetmeden en doğru Kia Cerato modeline ulaşılabiliyor. Filtreleme özelliği sayesinde istediğiniz renk, kilometre, motor gücü, araç paketi, araç yılı gibi özellikleri siteye filtrelenerek, bütçe skalanıza en uygun aracı ''Sertifikalı Araç'' garantisi ile satın alabilirsiniz. Bu sayede alacağınız aracın Sertifikalı Araç olması nedeni ile güven içerisinde ve doğru bilgilerle aracınızın teknik özelliklerine ulaşabilirsiniz. Araba.com'un sunduğu bir avantaj olan Sertifikalı Araç sistemi, güvenle alış-veriş yapılmasını sağlıyor.

Loading
Yükleniyor..