Araba Logo

Ssangyong Satılık 2.El Araba Fiyatları

( 0 sonuç bulundu )
Marka
Ssangyong

En fazla 0 ilan görüntüleyebilirsiniz. Daha fazla ilan görüntülemek için lütfen aramanızı daraltın.

Maalesef aradığınız özelliklere sahip herhangi bir Otomobil ilanı bulunamadı.  

Lütfen değişik kriterlerle tekrar arayın.

 

Ssangyong’un ülkemize girişi 2000’li yılların ortalarına rastlıyor. Ülkemize gelişi diğer markalara göre yeni gibi olsa da otomobil üreticisi ve çelik sanayicisi olan firma, üretime 1954 yılında İngiltere’den gelen kit halindeki malzemenin montajı ile başlıyor. 1997 yılında Güney Kore ürünü bir araba üretilmesi isteniyor. Ancak Ssangyong marka araçların ilk üretimi 2004 yılında gerçekleştiriliyor.

Ssanyong Hangi Ülkenin?

İsmi bir Çin markasını çağrıştırsa da Ssangyong Güney Kore Cumhuriyetinin bir şirketi ve araçlarını Güney Kore’de üretiyor. Ssangyong Kore dilinde iki ejder anlamına geliyor ve gücü temsil ediyor. Ssangyong’un %70’i, 2011 yılında Hindistanlı Mahindra tarafından satın alındı.

Ssanyong Alırken Araba.com’un Faydaları

Araba alırken; ihtiyacınız olan araç modelinden sonra ilk akla gelen husus bu işe ayrılan bütçe oluyor. Fiyat ve güvenilirlik araba alacağınızın adresi belirliyor. Araba.com, Ssangyong fiyat araştırmasını yaptığınızda yöneleceğiniz ilk adresi ifade ediyor. En iyi aracı en uygun fiyata alacağınız araba.com, asıl güvenilirliği ile öne geçiyor.

Arabayla ilgili ilanda belirtilmeyen hususları satıcıya doğrudan sorma imkânı da sunuyor. Araba.com’da bulunan Bi’gör hizmeti ile tek tuşa basarak satıcı ile görüntülü görüşme gerçekleştirebiliyor. Bu görüşme sırasında sorularına cevap almanın yanında satışa çıkan arabayı da yakından görebiliyor.

Sertifikalı Ssangyong marka araçlar da Araba.com’da bulunuyor.

Araba.com, müşterilerine özel tramer sorgusunu 8 TL gibi cüzi bir fiyata gerçekleştiriyor. Böylece aracın hasarından baştan haberdar olunuyor ve bunun fiyat üzerindeki etkileri değerlendirilebiliyor.

Ssanyong Nasıl Bir Araba?

Arazi aracı, suv veya ticari araç almadan önce Ssangyong araba hakkında daha önce Ssangyong kullananlardan bilgi almanızı tavsiye ediyoruz. Aracı incelediğinizde gerçekten bir Güney Kore ejderiyle karşılaşıyorsunuz.

Ssangyong araçların iç dizaynı da sizlere konforlu sürüş imkânı sağlıyor. Modele bağlı olarak, elektrikli camlardan ısıtmalı koltuğa, navigasyon sisteminden araç kamera sistemine kadar zamanının tüm yeniliklerini Ssangyon marka araçlarda bulabiliyorsunuz.

Araçlar; her türlü zeminde kullanabileceğiniz arazi, suv ve pick-ap modellerden oluşuyor. Modeline bağlı olarak 4X4 ve 4X2 çekiş özelliği sunuyor. Modele bağlı olarak hem otomatik hem de manuel şanzıman seçenekleri var.

Ssangyong araba modellerinin tamamının dayanıklı olması da dikkat çekici özellikler arasında yer alıyor. Ssangyong arabalar yakıt tüketimi konusunda sınıfındaki diğer araçlara göre büyük avantaj sağlıyor.

Araçlarda en önemli özelliklerden başında emniyet geliyor. Yol tutuşu ile güven kazanan bu araçlar, motoru ile de güven veriyor. Ssangyong araçlarda, dünyanın tanınmış markalarının kullandığı motorlar kullanılıyor.

Sahibinden Ssanyong Araçlar

Araba.com’a gelindiğinde aracın kimden alınacağı da görülebiliyor. Araba.com, sahibinden Ssangyong ilanlarıyla satıcı ile müşteriyi buluşturuyor. Böylece, sizden ve satıcıdan ayrı ayrı kâr sağlayan satıcılar devre dışı kalıyor, satıcı aracının tam karşılığını alırken araç alıcısı fazladan bedel ödemiyor.

Araba.com adresinde, alacağınız tüm araçların emsalleriyle fiyat karşılaştırması anında yapılıyor ve ne kadar kârda olduğunu görme şansı bulunuyor.

Neden Ssanyong?

Hangi tip araç alacağınıza karar vermişseniz ve bu Ssangyong araç koleksiyonunda yer alıyorsa asıl soru “Neden başka araca bakıyorsun?” sorusu oluyor.

Her şeyden önce ithalatçı firma, servis hizmetleri konusunda müşteriye memnuniyet garantisi veriyor. Ssangyong, Van’dan Çanakkale’ye Trabzon’dan Hatay’a kadar geniş bir servis ağı sunuyor. Orijinal parça konusunda da %100 garanti veriliyor.

Ssangyong, Türkiye’de en hızlı büyüyen hafif ticari araç olarak da dikkat çekiyor.

Ssangyong fiyat listesi, aynı sınıftaki araçlarla karşılaştırıldığında, Ssangyong seçmeniz için belki de nedenlerin en önemlisini ifade ediyor. Fiyat fayda dengesine bakıldığında Ssangyong açık ara öne geçiyor.

Loading
Yükleniyor..