Araba Logo

Proton Satılık 2.El Araba Fiyatları

( 0 sonuç bulundu )
Marka
Proton

En fazla 0 ilan görüntüleyebilirsiniz. Daha fazla ilan görüntülemek için lütfen aramanızı daraltın.

Maalesef aradığınız özelliklere sahip herhangi bir Otomobil ilanı bulunamadı.  

Lütfen değişik kriterlerle tekrar arayın.

 

Genel özellikleri bakımından zengin bir donanıma sahip olan Proton​​​​​​, ABS fren sistemi, hava yastığı, hidrolik direksiyon, klima, otomatik dört cam, elektrikli ayna, ayarlı farlar, iç kısımdan açılabilen bagaj ve benzin deposu kapağı, alarm, merkezi kilit, ön ve arka kısımda kol dayama desteği gibi pek çok aksesuar ve ekipmana sahiptir. Fiyat yönüyle de ulaşılabilir bir markadır. Parça ve bazı ekipmanları Mitsubishi ile uyumludur. Bu bağlamda sorunsuz yedek parça temini ile kullanışlı bir araç niteliğindedir.

ProtonHangiÜlkenin?

Kuruluş yılı 7 Matıs 1983 olan Proton Holdings Berhad, Mahathir Muhammed tarafından kurulmuştur. Japon teknoloji desteğini arkasına alan Proton, logosunda kaplan figürüne yer vermiştir. Bir Malezya üretimi olan Proton dünya çapında kendini kanıtlamış bir marka olup, İran ve Çin gibi Asya ve uzak doğu ülkelerine ihraç gerçekleştirmektedir.

Proton Alırken Araba.com'un Faydaları

Proton araç alırken Araba.com'un sunduğu imkanlardan faydalanabilirsiniz. Platformunda yer alan "filtrele", "sırala" ve "aramayı kaydet" sekmeleri ile aradığınız kriterlere uygun Proton araba alternatiflerini bir araya getirebilirsiniz ve tüm seçenekleri tek bir kare içinde değerlendirebilirsiniz.

Özellikle "filtrele" sekmesini kullanarak platformda yer alan tüm Proton araçların bulunduğu ili, kilometresini, yılını, vites tipini, yakıt türünü, modelini belirleyerek aramayı kendinize has özelleştirerek daraltabilirsiniz. Eğer arzu ederseniz daha sonra da incelemek için seçeneklerinizi kayıt altına alabilirsiniz. Yine bu platform üzerinden tercih sıralamanızı aracın ilan tarihine, model yılına, kilometresine veya fiyatına göre ayrı ayrı sıralayabilirsiniz.

Özellikle fiyat sıralaması yaparak en düşük fiyattan en yükseğe ya da en yüksek fiyattan en düşüğe şeklinde sıralama yaparak kendinize bir Proton fiyat listesi düzenleyebilirsiniz.

Proton Nasıl Bir Araba?

Türkiye ikinci el pazarında yaygın bir yeri olan bir araçtır. Proton fiyat bakımından ulaşılması kolay ve kullanımı yönünden son derece ekonomiktir. Geniş servis ağı ve kolay yedek parça temini sayesinde arıza durumlarında sıkıntı yaratmayan bir donanıma sahiptir. Yıllara meydan okuyan sağlam ve güçlü yapısıyla mükemmel bir sürüşe sahiptir. Yakıt tüketimi yönüyle kullanıcı memnuniyetini kazanmıştır.

Sahibinden Proton Araçlar

Sahibinden araç denildiği zaman aracı sıfır kilometre alan kişinin aracını elden çıkarması akla getirilmelidir. Yani her ikinci el araç bu kapsamda olmayabiliyor. Bazen 3.4 ve hatta 5 ve daha fazla el değiştirmiş araçlar da ikinci el araç olarak piyasada yerini alabiliyor. Araba.com üzerinden alacağınız sahibinden Proton araçlar gerçek anlamda aracı sıfır olarak alan kişinin ilk elden sattığı sertifikalı araçlar kapsamındadır.

Her aracın, teknik bilgisi yüksek eksperler aracılığıyla detaylı olarak incelenerek aracın geçmiş zamanda yaşadığı kazaları, varsa değişen parçaları, bozulan mekanik aksanları, kısacası kullanıcısına çıkarabileceği tüm masraf nedenlerini tespit edilerek raporlandırıldığı bir ekspertiz raporu vardır. Araçların fiyatlandırılması kendi özelliklerine göre değerlendirilerek yapılarak gerçek değeri üzerinden satışa konulur. Size en uygun Proton marka araçlara Araba.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Proton tutkunların vazgeçemediği bir seri olan Proton cl modelinin en temiz ürünlerine Araba.com platformunda bir tıkla sahip olabilirsiniz. Güvenli araç alımımda yılların deneyimini sunan Araba.com'da pek çok sertifikalı aracı inceleyebilir, kendiniz içim en uygun olanını seçerek satın alma girişiminde bulunabilirsiniz.

NedenProton?

Bir Malezya üretimi olan Proton araçlar, sarış potansiyeli bakımından büyük bir başarı grafiği yakalamış bir markadır. Dayanıklı yapısı uzun yıllar kullanımına imkan veriyor. Bu nedenle ikinci el pazarında alım-sarımı hareketli bir markadır. Değerini koruması, kullanışlı olması, yakıt tasarrufu sağlaması, yedek parça ve servis ağının geniş olması tercih edilme sebepleri arasında sayılabilecek niteliklerdir.

Loading
Yükleniyor..