Araba Logo

Mazda 626 Satılık 2.El Araba Fiyatları

( 25 sonuç bulundu )
Marka
Mazda
Model
626
Filtreyi Temizle

 

Dünyaca ünlü Japon araç üreticisi ve tedarikçisi olan Mazda tarafından 1970 yılında üretilmeye başlayan ve 2002 yılına kadar üretimi devam eden Mazda 626 modeli, Mazda firmasının en çok satılan ve popülerliğini koruyan modelleri arasında yer alıyor. 1994 yılının ''En Performanslı Motor'' ödülünü kazanan Mazda 626, uzun yıllar boyunca tüm dünyaya satışı gerçekleşmiş ve dünyanın en çok satan araçları arasında bulunuyor.

Neden Mazda 626 Almalıyım?

Ülkemizde 1978 yılında araç piyasalarına giren Mazda 626 modeli tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de oldukça rağbet gören araçlar arasında bulunuyor. Bu sayede kolaylıkla yedek parça ve teknik servisin bulunabildiği model, Sedan olması ile hem aile aracı olarak kullanılabilirken performans kaybı yaşatmadan uzun süreler kullanımına devam ettirebiliyor. İç bagaj hacminin 500 litrenin üstünde bir sayıya ulaşarak uzun yollarda kullanılabilecek araçlar arasında yer alıyor. Eski bir model olmasına karşın performansından ödün vermeyen Mazda 626 fiyat Skalası da oldukça bütçe dostu bir eğri çiziyor.

Mazda 626 Alırken Araba.com'un Faydaları

Otuz iki yol boyunca üretimi devam eden ve dünyanın dört bir yanına satışı yapılarak dünyanın en çok satan araçları arasında bulunan Mazda 626 modelinin, Araba.com'da birçok Mazda 626 sahibinden ilanı ile model sahibi olmak siteyen kişilere birden fazla seçenek imkanı sunuyor. Bununla birlikte Araba.com'un sunduğu bir diğer fayda olan sertifikalı araç sistemi sayesinde almak istediğiniz Mazda 626 modelinin bilgilerine, ekspertiz tarafından onayı verilerek siteye girilmiş bir şekilde ulaşılabiliyor. Bu bilgiler arasında aracın kilometre sayacı, renk ve boya durumu, iç aksam çalışması gibi birçok özellik bulunurken, ekspertiz onayından geçiyor olması da güvenilir bir alış-veriş imkanı sunuyor.

Mazda 626 Nasıl Bir Araba?

Mazda tarafından ilk defa 1970 yılında piyasaya sürülen ve iki defa iyileştirme geçirmiş Mazda 626 modeli, D segmentinde ve manuel vites tipinde sunuluyor. Bununla birlikte 1710 kilogram ağırlığında bir Sedan olan araç, 0-100 kilometre hızlanmasını yaklaşık 9.8 saniye gibi bir sürede tamamlıyor. 502 litrelik bir iç bagaj ve saklama hacmi sunan 626, aile aracı olarak kullanım için gerekli alanı kullanıcılarına sağlayabiliyor. Bunun yanı sıra 178 tork hacmi ve dört silindirli motor aksamı ile dayanıklılığını kanıtlayan Mazda 626 fiyat uygunluğu sayesinde tercih edilebilir modeller arasında yer alıyor.

Sahibinden Mazda 626 Araçlar

Mazda'nın oldukça rağbet gören ve ödülleri bulunan aracı olan Mazda 626 modeline, Araba.com'dan onlarca satıcı seçeneği ile ulaşılabiliyor. Bu sayede istenilen kriter ve bütçe aralığına en uygun modelin bulunabildiği sitede, filtreleme özelliği sayesinde istenilen özelliklerde ve paketteki araca kolaylıkla ve zaman kaybetmeden ulaşılabiliyor. İstenilen özelliklerden olan renk, boya durumu, motor sağlığı, yakıt tüketimi gibi araç performansını etkileyecek bir takım özellikler site filtrelemesine girilerek hızlıca özellikleri kapsayan sahibinden Mazda 626 ilanları sıralanıyor. Ayrıca geniş bir Mazda 626 fiyat listesi skalasına sahip olan site, en uygun modellerin tercih edilebilmesine imkan tanıyor.

Uygun Bütçeli Mazda 626

Araba.com üzerinden ulaşılabilecek onlarca sahibinden satılık Mazda 626 ilanı sayesinde bütçenize en uygun modelleri aratabilir ve sertifikalı araç güvencesi ile satın almak istediğiniz aracı inceleyebilirsiniz. Sertifikalı araç güvencesi ile kullanıcılarına birçok avantaj sağlayan Araba.com, sahip olmak istediğiniz Mazda 626 hakkında verilmiş kilometre, boya, yakıt, motor bilgilerini ekspertiz tarafından onaylatarak satışa sunulmasına izin veriyor. Bu sayede araç severlerin güvenle alış-veriş yapılmasını sağlayan site, her gün binlerce araç sever tarafından ziyaret ediliyor.

Loading
Yükleniyor..