Araba Logo

Lada Niva Satılık 2.El Araba Fiyatları

( 5 sonuç bulundu )
Marka
Lada
Model
Niva
Filtreyi Temizle

 

Lada Niva, AvtoVAZ firması tarafından üretimine 1977 yılında başlanmış olan bir tür off-road araç sınıfında bulunuyor. Sovyet ülkelerinde VAZ-2121 olarak bilinirken, Sovyet ülkelerinde coğrafi koşullar nedeni ile oldukça sık olarak tercih edilen Lada Niva modeli, yüksek motor gücü ve tork hacmine sahip olması ile biliniyor. Off-road kültürünün yaygın olarak bulunduğu ve coğrafyası uygun olan ülkeler arasında bulunan Kanada, Avustralya, Amerika, Rusya gibi ülkelerde fiyat uygunluğu nedeni ile oldukça sık olarak tercih ediliyor.

Neden Lada Niva Almalıyım?

Off-road dünyasının oldukça popüler modellerinden olan Lada Niva, dünyada en fazla üretim hacmine sahip araçları listesinde liderlikte bulunuyor. Doğa severler, sık sık kamp yapan kişiler için ''yolda bırakmaz'' sıfatı altında bilinen Lada Niva modeli, bağımsız ön süspansiyona sahip ilk araç olarak biliniyor. Bununla birlikte günümüzdeki SUV araçların öncüsü olarak bilinen off-road araç, 2121 kodu ile Avrupa'da yüksek bir üne sahip. Range Rover off-road araçları ile sık sık kıyas edilen Lada Niva, sunduğu özellik ve fiyat skalası ile Range Rover off roadlarından daha fazla satışa sahip olarak öne çıkıyor.

Lada Niva Alırken Araba.com'un Faydaları

Lada Niva modelinin ulaştığı ün sonucu, Araba.com üzerinden de birçok sahibinden satılık Lada Niva ilanları listesine kolaylıkla ulaşılabiliyor. Bu sayede farklı fiyat seçenekleri ve araç skalasında onlarca Lada Niva modelini sahibinden bir şekilde satın alma imkanına ulaşılabiliyor. Bununla birlikte Araba.com'un sunduğu bir diğer avantaj olan ''Sertifikalı Araç'' sistemi sayesinde, seçtiğiniz ve kategorilendirdiğiniz aracın hasar kaydı, ceza geçmişi, bulunduğu durum gibi birçok özelliği ekspertiz tarafından onaylanmış bir şekilde görebiliyorsunuz. Bu özelliği güvenle alış-veriş imkanı sunarken, birçok Lada Niva sahibinden ilanlarına sertifikalı araç klasmanında ulaşılabiliyor.

Lada Niva Nasıl Bir Araba?

Yüksek motor gücü ve yüksek tork hacmine sahip olan Lada Niva, sunduğu off-road özellikleri ile öne çıkıyor. Benzinli 1.7 litre motor tipine sahip olması, SUV kasa tipinde 1210 kilogram ağırlığında bulunması da sunduğu diğer avantajlar arasında yer alıyor. Bununla birlikte difransiyel kilidine de sahip olan Lada Niva, kilidin süspansiyonlara direkt bağlantı ile bağlanması sonucu keyifli bir off-road imkanını sürücüye veriyor. 0-100 kilometre hıza yaklaşık 19 saniye kadar bir sürede çıkan araç, ağırlığı ve süspansiyon sistemine rağmen yüksek performans hızlarına ulaşabiliyor. Toplamda 300 litre bagaj hacmine sahip olması da, uzun yolculuklara, kamp gibi aktivitelere çıkılabilmesine olanak sağlıyor.

Sahibinden Lada Niva Araçlar

Araba.com'dan ulaşabileceğiniz onlarca sahibinden Lada Niva ilanları sayesinde Lada Niva fiyat listesi skalasına kolaylıkla erişilebiliyor. Her gün onlarca aracın sahibinden bir şekilde satılmakta olduğu Araba.com'da, birçok Lada Niva ilanlarına ve farklı kilometre değerlerinde bulunan araç seçeneklerine ulaşılabiliyor. Bu sayede zaman kaybetmeden ve sertifikalı araçlar sayesinde, aracın sahibi tarafından bildirilmiş kilometre sayacı, hasar kaydı ve ceza geçmişi gibi birçok teknik bilgi ekspertiz tarafından onaylanarak tarafınıza iletiliyor. Gönül rahatlığı ile Araba.com üzerinden Lada Niva sahibi olmak için siteye girerek araç modeli aratmak yetiyor.

Uygun Bütçeli Lada Niva

Bütçenize ve kriterlerinize en uygun Lada Niva'yı bulmak için Araba.com'un filtreleme özelliğinden yararlanılabiliyor. Filtreleme özelliği sayesinde tercih ettiğiniz kilometre, araç yaşı ve araç içi özellikleri gibi birçok detay siteye girilerek ve bütçenize en uygun Lada Niva fiyat skalasını bildirerek karşınıza çıkartılan Lada Niva ilanlarına ulaşılabiliyor. Araba.com'un sunduğu bir diğer avantaj olan sertifikalı araç sistemine de site üzerinden ulaşılabilirken, güvenli bir alış-veriş imkanını müşterilere sunuyor.

Loading
Yükleniyor..