Araba Logo

Kia Sportage Satılık 2.El Araba Fiyatları

( 11 sonuç bulundu )
Marka
Kia
Model
Sportage
Filtreyi Temizle

 

Arazi ve SUV sınıfı araç almak isteyenler, spor görünümünden dolayı Kia Sportage araçlarını tercih etmektedir. Ancak ülkemizde bu araçların ikinci elleri ile sıfırlarının fiyatları arasında uçurumların bulunması, ikinci ellere olan ilgili artırmaktadır. Sahibinden Kia Sportage satılık araçları bulmak isteyenler Araba.com’u ziyaret ediyor.

Ülkemizde, ikinci el araba piyasasında, en uygun fiyat seçenekleri, sahibinden ve güvenilir ilanlar Araba.com’da bulunuyor. Kia marka ve diğer marka araçları incelemek, karşılaştırma yapmak isteyenlerin ilk tercihi Araba.com oluyor ve burada aradıkları ikinci el satılık arabaları hemen bulabiliyorlar.

İkinci El Satılık Kia Sportage

Kia marka araçların otomobil ve diğer modellerde çok çeşitli araçları bulunmasına rağmen, ülkemizde Spotage modeli araçları daha fazla ilgi görmektedir. Ülkemizin tüm şehirlerinde Kia Sportage araçlarının tüm kasa tiplerini görmek mümkündür.

İkinci el olarak satın almak isteyenler, Araba.com ilanlarında yer alan bu marka ve model araçları fiyat karşılaştırması yaparak inceliyorlar. Bütçelerine uygun araçları hangi ilde olursa olsun Araba.com kendilerine gösteriyor, detaylı olarak incelemelerini sağlıyor. Kia Sportage araçları, üretim yılına göre kasa farkıyla üretildiğinden, fiyat farkları da bulunmaktadır.

Araba.com’da Yer Alan Kia Sportage

Araba.com ikinci el araç satın almak isteyenlere her zaman en güvenilir ilanları göstermeye çalışıyor. Kia Sportage fiyat seçeneklerine göre sıralama yaptırıyor ve ziyaretçilerinin seçim yapmasını kolaylaştırıyor.

İkinci el araçlar için ilanlarda dikkat edilen hususlar şunlardır;

 • Aracın boyalı parçası var mı?
 • Değişen parça var mı?
 • Hasar kaydı mevcut mu?
 • Hangi donanımları mevcut?

 

Bu ve buna benzer hususlar araçların daha iyi tanıtılmasını sağlayacaktır. Araba.com ilanlarında bu açıklamalar bulunuyor. İkinci el satılık araç ilanlarının, detay bilgiler bölümünde, her satıcı aracı ile ilgili özel durumları ayrıntılı olarak yazarak, karşılıklı güven sağlıyorlar.

Kia Sportage Tutkusu

Kia Sportage modelleri, spor ve arazi modelleri ile birçok kullanıcıda tutku oluşturmaktadır. Sahibinden satılık Kia Sportage satın almak isteyenler, Araba.com üzerinden aradıkları arabaları hemen bulabiliyor. Bu marka ve model araçları satın almak için zaman kaybetmenize gerek kalmadan, Araba.com ilanlarını inceleyerek, hangi ilde olursa olsun satılık olanları hemen bulabiliyorsunuz. Araba.com satılık araçlar için tüm seçeneklere yer veriyor.

Kia Sportage Seçeneklere Göre Arama

Kia Sportage fiyat listesi oluşturulurken, satılık araçların teknik ve donanım özellikleri dikkate alınıyor. Araba.com ilanlarında arama yaparken, fiyat bölümünde, bütçenize göre alt ve üst limit belirlemesi yaparak arama yapabiliyorsunuz. Yapılan aramada, belirlenen fiyat aralığındaki ilanları sıralı olarak ekrana getiriyor.

Arama seçenekleri şunlardır;

 • Kasa tipi
 • Model yaşı
 • Fiyat seçeneği
 • Motor gücü
 • Renk seçenekleri
 • Vites türü
 • İç donanım
 • Dış donanım

 

İkinci el ve uygun fiyatlı satılık araba arayanlar, Araba.com’da bu seçenekleri kullanarak arama yapabiliyorlar. Öncelikle marka ve model seçimi yapılıyor.

Kira Sportage İlanlarını İncelemek

Kia markasının ülkemizdeki en çok satılan modeli olan Sportage araçlarının ikinci el satılık ilanlarını incelemek için Araba.com ziyaret ediliyor. Araba.com’da yer alan ilanlar incelendiğinde, ülkemizin tüm il ve ilçelerinden ilanların yer aldığı görülüyor. Bu ilan sayısının çok olmasına, tüm satıcı ve alıcıların ikinci el araçlar için Araba.com’u tercih etmesine neden oluyor.

İkinci El Satılık Kia Sportage

Kia Sportage sahibinden satılık ilanlarını daha çok bulunduğu yer Araba.com oluyor. Arabasını satmak isteyenler, ilanlarını rahatlıkla verebiliyor, ülkemizin her yerinden müşteri bulabiliyor. Satın almak isteyenlerde, istedikleri arabaları, Araba.com üzerinden sahibinden bularak daha uygun fiyatlara güvenli bir şekilde satın alabiliyor. İkinci el araba almak isteyenler Araba.com’da buldukları arabaları almak için hiç görmedikleri yerleri görebiliyor.

2. el arabamı satmak istiyorum diyenler için “Hemen Araba Sat” ile 30 dakikada arabanı nakite çevir.

Loading
Yükleniyor..