Araba Logo

Hemen Araba Sat

Araç Bilgilerini Gir, Randevunu Al,
30 Dakikada Paran Cebinde!

Fiyat Teklifi Al
Hemen Araba Sat Nedir?

Hemen Araba Sat Nedir?

Aracını satmanın en kolay yoludur. Günlerce beklemeden, onlarca kişiye dert anlatmadan, güvenle aracını 30 dakikada Araba.com’a satmanı sağlar.

Nasıl Çalışır?

Nasıl Çalışır?

Aracının bilgilerini girip fiyat teklifi alırsın. Randevunu alır, aracını şubelerimizden birine getirirsin. Ücretsiz ekspertiz sonrası aracını değerinde satın alırız.

Memnun Müşterilerimiz

Araba.com Müşteri Memnuniyeti
Araba.com Müşteri Memnuniyeti
Araba.com Müşteri Memnuniyeti
Araba.com Müşteri Memnuniyeti

Kullanıcı Yorumları

Nakit ihtiyacım için aracımı satmayı düşünüyordum. Fiyat teklifi aldım, aracımı güvenle ve kolayca Araba.com’a sattım.

Nedim Badem

Farklı bir araç beğendim, kendi arabam için anında teklif aldım 30 dakikada tüm işlemler tamamlandı, paramı hemen kullandım.

Nuri Balkaya

Aracımı satmayı düşünüyordum, sürekli ofiste olduğumdan dolayı ilan verip uğraşmak istemedim teklifi görüp randevu aldım, kendi yaptıkları ekspertiz sonrası, kolayca sattım.

Cenk Karadeniz

Sıkça Sorulan Sorular

Arabamı acil satmak istiyorum diyorsanız, araç bilgilerinizi girin, hemen fiyat teklifi alın. Teklifimizi beğenirseniz randevu oluşturun. Randevu günü ve saatinde hizmet noktamıza gelerek ücretsiz ekspertiz yaptırın. Ekspertiz sonrası son fiyat teklifini kabul ederseniz araç satış işlemi gerçekleşir.

Teklifi beğenmeniz durumunda randevu talebi oluşturmanız ve randevu günü ve saatinde hizmet noktamıza gelip satış işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

2 el arabamı satmak istiyorum diyorsan, doğru adrestesin. Çünkü Hemen Araba Sat ile aracını bilmediğin, tanımadığın kişilere değil güvenle, uzmanlarımız eşliğinde Araba.com’a satarsınız.

Hemen Araba Sat formunu eksiksiz doldurun ve formdaki Takas Düşünüyorum seçeneğini işaretleyin. Dilediğiniz şubemizden randevunuzu alın, randevuya gelmeden önce Araba.com Araçları'na göz atın. Şubemize geldiğinizde uzmanımıza hangi Araba.com araçlarıyla takas düşündüğünüzü iletin, uzmanımız size takas seçeneklerini detaylı olarak anlatacaktır.

Ekspertiz yapmadan önceki fiyat teklifimiz 5 iş günü geçerlidir.

Araca verilen fiyat , mevcut zamandaki ve aracınızın durumu göz önünde bulundurularak ortalama araç fiyatlarına göre özel ve otomatik olarak belirlenmektedir.

Aracınızı satın alan taraf olarak noter satış bedeli "araba.com" tarafından karşılanmaktadır.

Dilediğiniz zaman hizmet noktamıza gelebilirsiniz , ancak randevu almanız durumunda yoğunluktan dolayı beklemez ve daha hızlı ekspertiz yaptırarak aracınızı satabilirsiniz.

Hizmet noktamıza geldiğinizde beyan etmiş olduğunuz kriterler ve ekspertiz kontrolü yapılır. Mekanik, motor, boya testleri sonrasında aracınıza son fiyat verilir ve kabul etmeniz durumunda satış işlemleri başlar.

Loading
Yükleniyor..