Araba Logo

Hemen Araba Sat

Arabanızı 1 günde harika bir fiyata satın veya değiştirin,
ödemeyi aynı gün alın.

Fiyat Teklifi Al
Hemen Araba Sat Nedir?

Hemen Araba Sat Nedir?

Aracını satmanın en kolay yoludur. Günlerce beklemeden, onlarca kişiye dert anlatmadan, güvenle aracını aynı günde Araba.com’a satmanı sağlar.

Nasıl Çalışır?

Nasıl Çalışır?

Aracının bilgilerini girip fiyat teklifi alırsın. Randevunu alır, aracını şubelerimizden birine getirirsin. Ücretsiz ekspertiz sonrası aracını değerinde satın alırız.

Memnun Müşterilerimiz

(4.9)
Araba.com Müşteri Memnuniyeti
Araba.com Müşteri Memnuniyeti
Araba.com Müşteri Memnuniyeti
Araba.com Müşteri Memnuniyeti

Kullanıcı Yorumları

Nakit ihtiyacım için aracımı satmayı düşünüyordum. Fiyat teklifi aldım, aracımı güvenle ve kolayca Araba.com’a sattım.

Nedim Badem

Farklı bir araç beğendim, kendi arabam için anında teklif aldım aynı günde tüm işlemler tamamlandı, paramı hemen kullandım.

Nuri Balkaya

Aracımı satmayı düşünüyordum, sürekli ofiste olduğumdan dolayı ilan verip uğraşmak istemedim teklifi görüp randevu aldım, kendi yaptıkları ekspertiz sonrası, kolayca sattım.

Cenk Karadeniz

Sıkça Sorulan Sorular

Arabamı acil satmak istiyorum diyorsan, araç bilgilerini gir, hemen fiyat teklifi al. Teklifimizi beğenirsen randevu oluştur. Randevu günü ve saatinde hizmet noktamıza gelerek ücretsiz ekspertiz yaptır. Ekspertiz sonrası son fiyat teklifini kabul edersen araç satış işlemi gerçekleşir ve 30 dakikada paran hesabına yatar.

Teklifi beğenmen durumunda randevu talebi oluştur. Randevu günü ve saatinde hizmet noktamıza gelip satış işlemini gerçekleştirebilir, 30 dakikada arabanı nakite çevirebilirsin.

2 el arabamı satmak istiyorum diyorsan, doğru adrestesin. Çünkü Hemen Araba Sat ile aracını bilmediğin, tanımadığın kişilere değil güvenle, uzmanlarımız eşliğinde Araba.com’a satarsın.

Hemen Araba Sat formunu eksiksiz doldur ve formdaki Takas Düşünüyorum seçeneğini işaretle. Dilediğin şubemizden randevunu al, randevuya gelmeden önce Araba.com Araçları'na da mutlaka göz at. Şubemize geldiğinde uzmanımıza hangi Araba.com aracıyla takas düşündüğünü ilet, uzmanımız size takas seçeneklerini detaylı olarak anlatacaktır.

Ekspertiz yapmadan önceki fiyat teklifimiz 3 iş günü geçerlidir.

Aracınıza verilen fiyat, mevcut zamandaki ve aracınızın durumu göz önünde bulundurularak ortalama araç fiyatlarına göre özel ve otomatik olarak belirlenmektedir.

Aracınızı satın alan taraf olarak noter satış bedeli Araba.com tarafından karşılanmaktadır.

Dilediğin zaman hizmet noktamıza gelebilirsin, ancak randevu alman durumunda yoğunluktan dolayı beklemez ve daha hızlı ekspertiz yaptırarak aracını hemen satabilirsin.

Hizmet noktamıza geldiğinde beyan etmiş olduğun kriterler ve ekspertiz kontrolü yapılır. Mekanik, motor, boya testleri sonrasında aracınıza son fiyat verilir ve kabul etmeniz durumunda satış işlemleri başlar.

Loading
Yükleniyor..