Araba Logo

Maserati Satılık 2.El Araba Fiyatları

( 0 sonuç bulundu )
Marka
Maserati

En fazla 0 ilan görüntüleyebilirsiniz. Daha fazla ilan görüntülemek için lütfen aramanızı daraltın.

Maalesef aradığınız özelliklere sahip herhangi bir Otomobil ilanı bulunamadı.  

Lütfen değişik kriterlerle tekrar arayın.

 

Lüks araç satın almak isteyen kişiler tarafından en çok tercih edilen araçlar arasında Maserati araçlar bulunuyor. Bu araçlar estetik görünüşleri ve kişilere rahat kullanım sağladıkları için lüks araç kullanmak isteyen kişiler tarafından tercih ediliyor.

Maserati Hangi Ülkenin?

Lüks araçların lideri konumunda olan Maserati araba İtalya’ya ait bir arabadır. İtalyan devi olarak adlandırılan ve aracın üreticisi konumunda olan firmanın kuruluşu 1914 yıllarına dayanıyor. Merkezi ise Bologna şehri oluyor.

Ayrıca markanın simgesi ise şehirde bulunan havuzun fıskiyesinden esinlenilerek ortaya çıkarılıyor. Firma ve araçlarda ismini firmanın kurucusu olan Alfeti Maserati’den alıyor. Firma ilk kurulduğunda araç parçalarının üretimini yapan ve araçları tamir eden bir firmayken savaş zamanlarında savaş aracı imal etmeye başlıyor.

Daha sonrada lüks yarış ve spor araçların üretimine geçiliyor. Firma sonraki yıllarda maddi sıkıntıya düşmesiyle Ferrari firmasıyla ortak oluyor. Ancak Fiat firmasının Ferrari’yi satın almasıyla firma Fiat’a geçiyor. 1993 yılından itibaren de markaya ait araçlar Fiat çatısı altında üretiliyor.

Maserati Alırken Araba.com’un Faydaları

Araç almak isteyenlerin güvenilir adresi olan Araba.com ikinci el araba alım işlemlerinin kısa sürede halledilmesini sağlıyor. İkinci el araç almak isteyenler verilen ilanları takip ederek alabilecekleri araçları kısa sürede bulabiliyor.

Bu araçlar arasında lüks araç markalarından en önemlisi olan Maserati’ye ait araçlarda yer alıyor. Araba.com üzerinde modeline, model yılına, km ve bulunduğu ile göre farklı şekillerde filtrelemeler yapılarak markaya ait satışa çıkarılan araçlar görülebiliyor. Aynı şekilde Araba.com’u tercih edenler aynı markadaki birkaç aracın incelemesini yaparak Maserati fiyat listesi oluşturabiliyor. Ayrıca araçlara ait pek bilgiyi öğrenme imkanı veriyor.

Örneğin kişiler satışa çıkarılan araçların marka, model, renk, km, iç donanım, dış donanım, hasar ve nerede bulunduğuna ait bilgileri öğrenebiliyorlar. Bu araçları Araba.com vasıtasıyla galerilerden satın alabiliyorlar. Ayrıca ikinci el araçlarını satışa çıkaranların ilanlarını da yine Araba.com üzerinde bulabiliyorlar.

Araba.com insanlara sertifikalı araç alma imkanı da sunuyor. Araba.com tarafından incelenen sertifikalı araçlar satışa sunulabiliyor. Kişiler sertifikalı Maserati fiyat bilgisini Araba.com üzerinden alarak lüks ve konforlu bir araç almak için ödeyecekleri ücreti öğrenebiliyorlar. Fiyatın uygun olduğuna kanaat getirdiklerinde de sertifikalı olan aracı satın alabiliyorlar.

Maserati Nasıl Bir Araba?

Araba lüks araçlar arasında yer alıyor ve genellikle ünlü isimlerin tercih ettiği araçlar arasında bulunuyor. Ayrıca araç benzer türdeki araçlar arasında yapılan karşılaştırmalarda 100 km’ye hızlanma süresinin en hızlı olduğu araç olma özelliğini üzerinde bulunduruyor. Aracın 100 km’ye çıkış süresi sadece 5,5 saniye kadar sürüyor. Bunun dışında 275 km’ye kadar çıkabiliyor. Ayrıca insanlarda hayranlık uyandıracak bir görünümü bulunuyor. Lüks araç sevenlerin vazgeçemeyecekleri araçlar arasında yer alıyor.

Sahibinden Maserati Araçlar

Araç kullanan kişiler kullandıkları araçları bazı nedenlerle satışa çıkarabiliyor. Bazen maddi durum bazen de araç modelini yükseltmek amacıyla bu satış gerçekleşebiliyor. Böylelikle araç arayışında olanlarda bu araçları alma imkanı buluyor. Özellikle sahibinden Maserati araç almak isteyenler Araba.com’u tercih ederek markaya ait farklı modellerdeki araçları satın alabiliyor. Bu araçları kendi yaşadıkları şehirde satan kişilerden alabildikleri gibi farklı şehirlerden de alabiliyorlar. Araba.com üzerinden markaya ait alabilecekleri araç modelleri arasında şunlar yer alıyor; Ghibli, Granturismo, Quattroporte, Coupe, Spyder ve Grancabrio gibi modeller bulunuyor.

Neden Maserati?

İtalyan otomobil üretici firması tarafından üretimi yapılan araç lüks araçlar arasında yer alıyor. Bu sebeple de lüks araç kullanmak isteyen kişilerin en çok tercih ettiği araçlardan biri oluyor. Araç satın almak isteyen kişiler bu araçları muhteşem sürüş performansına sahip olması ve tam güvenliği sağlamasından dolayı tercih ediyor.

Ayrıca araçların estetik bir görünüme sahip olması da insanların bu aracı tercih etmelerini sağlıyor. Estetik görünüm yanında kullanıcılarına konforu da beraberinde getiriyor. Araç lüks araç kategorisine girdiği için Maserati fiyat tutarı yüksek olmasına rağmen bütçesi olan kişiler tarafından tercih ediliyor.

Ayrıca bu araçlar genellikle siyah ve gri renklerinde üretildiği için siyah ve grinin asaletini kullandıkları araçlarda hissetmek isteyen kişiler tarafından tercih ediliyor.

Loading
Yükleniyor..