Araba Logo

Ford C-Max Satılık 2.El Araba Fiyatları

( 1 sonuç bulundu )
Marka
Ford
Model
C-Max
Filtreyi Temizle

 

Amerikan otomotiv devi Ford, tüm dünya çapında oldukça popüler olan ve bir çok yeni modeliyle daima otomobil dünyasında adından söz ettiren bir marka. Ford C-Max modeli ise aileler içinde çok kullanışlı ve oldukça efektif bir model olarak piyasada tutuluyor. Sıfır kilometre araç fiyatlarıyla ikinci el araçlar arasında fiyat açısından önemli derecede fark bulunuyor. Bu durum İkinci el araba piyasasının oldukça hareketli olmasını ve tercih görmesini sağlıyor. Ford C-Max fiyat olarak ikinci elde çok daha uygun ekonomik koşullar ile alınabiliyor. Araba.com'da her markada olduğu gibi Ford marka araçlar açısından da çok çeşitli modeller ve seçenekler yer alıyor. Araba.com farkını ve kalitesini her aşamada hissedebiliyorsunuz.

İkinci El Ford C-Max Fiyatları

Ford, otomobil dünyasının lokomotif ve öncü firmalarından biri olarak oluşturduğu marka tanınırlığı yanında araba teknolojisinde geliştirdiği yeniliklerle de adından söz ettiriyor. Kaliteli araçları güvenlik açısından da oldukça üst düzeyde olan Ford marka arabalar, Araba.com ile çeşitli renk seçenekleri, değişik model yılları, farklı donanımsal ve teknolojik özelliklerle sunuluyor. Araba.com araba alış satışında sahip olduğu güvenilir ortamda sahibinden Ford C-Max arabaları uygun fiyat imkanıyla ikinci elde satın alabilme imkanı sağlıyor.

İkinci El Ford C-Max Araba Satın Almak

Araba alım satımında 2. el piyasada sahte ilan tarzı olumsuzluklarla karşılaşma ihtimali karşısında yıllardır sektöründe güvenin temsilcisi olan Araba.com'un tamamen emin ortamında ikinci el araçları güven içerisinde alabiliyorsunuz. Ford C-Max sahibinden şeklindeki ilanları çok çeşitli araç seçenekleriyle beraber Araba.com'da bulabilir, arzu ettiğiniz aracı da seçerek edinebilirsiniz.

İkinci El Ford C-Max Modellerde Bakılması Gerekenler

İkinci el imkanıyla Ford C-Max araba almak istenildiği zaman, bu alım öncesinde dikkat etmeniz gereken önemli bilgileri şu şekilde belirleyebiliriz;

 • Almayı düşündüğünüz arabanın bulunduğu kilometre bilgisi
 • Arabanın daha önce herhangi bir kaza yapıp yapmadığı
 • Arabanın değiştirilmiş bir aksam ya da parçasının bulunup bulunmadığı
 • Arabanın sahip olduğu donanım ve teknolojisi
 • Almayı düşündüğünüz arabanın model yılı ve fiyat bilgisi

 

Bu şekildeki tüm detay bilgilerine Araba.com ile ulaşabiliyorsunuz. Bu bilgiler doğrultusunda Araba.com'dan almayı istediğiniz arabayla ilgili ayrıntılı bilgiye sahip olarak benzerleriyle karşılaştırma yapma olanağına da erişebiliyorsunuz.

Ford C-Max Modelde Çok Seçenek

Araba.com'da sahibinden satılık Ford C-Max konusunda çok sayıda güvenliği teyit edilmiş ilan yer alıyor. Araba.com üzerindeki çok sayıdaki araba ilanı arasından dilediğiniz özelliklerdeki aracı seçmek suretiyle güvenli biçimde araba satın alımını gerçekleştirebiliyorsunuz.

Ford C-Max Arabalarda Filtreleme İmkanı

Araba.com'un en önemli imkanları arasında yer alan, yapılacak arama işlemlerine yönelik kolaylık sağlayan filtreleme avantajına Ford C-Max araçlar içinde sahip oluyorsunuz. Kolay bir şekilde bu filtreleme ile aradığınız arabayı bulabiliyorsunuz.

Filtreleme de başvurulan kıstaslar ise;

 • Aranılan arabanın marka ve modeli
 • Aranılan arabanın motor hacmi
 • Aranılan arabanın yakıt türü
 • Aranılan arabanın vites çeşidi
 • Aranılan arabanın model yılı
 • Aranılan arabaya dair fiyat aralığı

 

Olarak sıralanabilir. Bu filtrelemeler sayesinde istediğiniz arabayı kolayca bulabiliyorsunuz. Ford C-Max fiyat listesi ile de dilediğiniz arabayı seçerek satın alma işlemini yapabiliyorsunuz.

Kontrolü Yapılmış Ford C-Max İlanları

Araba.com yayınlayacağı ilanlar öncesinde, ilanı her açıdan detaylı şekilde kontrol ettikten sonra yayınını yapıyor. Bu kontrol sistemi sonucu sahte nitelikteki veya yanıltıcı bilgilere sahip bir ilanın Araba.com üzerinde yer alması şansı bulunmuyor. Bu sistemli ve özenli çalışma sistemi sayesinde meydana çıkan güvenli ortamla Araba.com'da araba alım satımı yapılabiliyor.

Loading
Yükleniyor..